Loading
info@wilderness.ee+372 529 4233Find

>Tulemused<< (opens in a new tab)">>>Tulemused<<

Estonian ACE Adventure ja seiklusfirma 360 KRAADI kutsuvad osalema!

TALLINNA LINNAROGAIN viiakse sel kevadel läbi nutirogainina Tallinna linna ja lähiümbruse piires. (Novembris toimub Linnarogain ka tavapärases formaadis.) Osalejate eesmärgiks on koguda 3 tunni jooksul võimalikult suur punktisumma läbides maastikul olevaid virtuaalseid kontrollpunkte (vKP), vKP läbimine fikseeritakse nutitelefoniga. St maastikul füüsilisi punkte ei ole ja nutitelefoni rakendus fikseerib punktikohta jõudes selle läbimise. Pane tähele, et kontrollpunktide väärtus on erinev, sõltudes asukohast ja läbimise keerukusest.

Kus?

1. Parkimine toimub Nõmme Spordikeskuse juures, start ja finiš on parkla vahetus läheduses. Stardi täpse asukoha leiad peale rajale pääsu lunastamist võistluskaardilt (nutiseadmes). Stardis on ka “postkast” kust leiate paberil rajakaardi.

Kuidas osaleda?

1. Registreerimine ja tasumine toimub ühe protsessina algusega seiklusfirma 360 KRAADI e-poest – https://pood.360.ee.
1.1. Ava e-pood – https://pood.360.ee, leia Seiklusmängude rubriigist TALLINNA LINNAROGAIN 2020
1.2. Kliki “Osta kohe”. Jätka ostuprotsessi vastavalt juhistele. Ostu sooritamisel tuleb sisestada oma email ja telefoninumber. Soovi korral saad osta osalemise rajakoodi ka mitmele meeskonnale ühe korraga.
1.3. Ostu sooritamise järel leiad ostul sisestatud emaili postkastist kaks emaili: makset kinnitava arve ning nutirogaini rajakoodi.
1.4. Lae nutirogainil osalemiseks valitud nutitelefoni rakendus LOQUIZ. Rakendus on tasuta allalaaditav nii iOS, kui Android keskkondadele vastavalt AppStore’st või GooglePlay’st.
1.5. NUTIROGAIN KAARDIGA TUTVUMISEKS ENNE OSALEMISE KÄIVITAMIST (ilma ajavõttu käivitamata) – ava rakendus, kliki “Sign in”. Sisesta emailiga saadud rajakoodid – Username ja Password. Kliki “Sign in”. Jõuad juhendi leheküljele. Loe see palun hoolikalt läbi. Siia on lisatud ka paberkaardi trükifailide lingid. Kui oled infoga tutvunud, kuid ei soovi veel raja läbimist alustada kliki “Sulge”. Järgmisel lehel saad tutvuda rajakaardiga (ilma ajavõtu käivitamiseta). Kui oled tutvunud ja soovid väljuda, siis kliki “kolme-triibu-nuppu” (ülal vasakul) ja sealt rippmenüüst “Välju”, Kinnita “JAH”. Sulge rakendus.
1.6. RAJALE REGISTREERIMINE JA AJAVÕTU KÄIVITAMINE – NB! TEE SEDA VAHETULT STARDIS, vältimaks ekslikult varast ajavõtu käivitamist olemata ise stardiks valmis. NB! Veendu, et nutitelefoni aku oleks täis laetud (vajadusel kaasas lisaaku).
1.7. Ava rakendus LOQUIZ. Kliki “Sign in”. See järel sisesta sulle emailiga saadetud rajakoodid – Username ja Password. Kliki “Sign in”. Saad veelkord tutvuda juhendiga. Kui oled valmis startima kliki “Alusta”.
1.8. Lahtrisse Meeskonna nimi, sisesta oma meeskonna nimi + NB! LISA SIIA, kas läbid raja “JALA” või “RATAS” (kui rattaga). Meeskonna liikmete lahtrisse liikmete nimed, eraldades nimed komaga. TÄHELAPANU! Kui nüüd klikid “OK” KÄIVITUB AJAVÕTT ! VEENDU, ET TEED SEDA STARDIKOLMNURGAS.
1.9. Peale ajavõtu käivitamist asu rada läbima. Virtuaalkontrollpunkti jõudes tuvasta nutitelefoniga õige koht. Õigel asukoha leidmisel avaneb hüpikaken, kliki “OK” ja jätka.
1.10. Punktisumma vaatamiseks kliki “kolme-triibu-nupu” leia menüüst nupp “Skoor” ja näed kui palju on sul punkte kogunenud.
1.11. Teise (samaaegselt) osaleva meeskonnaga (või kõigiga korraga) saad suhelda tekstsõnumitega klikkides “Jututuba”.
1.12. FINISEERIMINE
1.13. Kui läbid raja kiiremini (kogud kõik vKP´d), kui 3 tunniga, siis pöördu tagasi stardiala lähedale paigutatud virtuaalsesse lõpupunkti (“Ruudulipu tähis”). Kinnita hüpikaknas oma lõpetamise soov – ajavõtt peatub.
1.14. Ajavõtt peatub automaatselt, kui stardist on kulunud 3 tundi. (olenemata osaleja asukohast). Kui ei ole eesmärgiks kõiki punkte läbida, siis seda teadmist saab planeerimisel ära kasutada. Trahvipunkte kontrollaja ületamise eest ei jagata
1.15. KATKESTAMISEST JA PAUSIST
1.16. Soovides teha pausi ja vahepeal rakenduse sulgeda, siis arvesta – ajavõtu seiskamiseks võimalus puudub (ajavõtt taustal jätkub).
1.17. Soovides raja läbimise lõpetada varem (kui kõik vKP’d ei ole läbitud) siis sellest ei ole midagi, taustal jookseb rakenduse 3 tundi ise lõpuni.

Osalejal on võimalik omale sobival ajal startida 9.-31. mai 2020.

Kaart
Kasutuses on üldistatud tavaorienteerumistingmärkidega kaart. Kaardi mõõtkava on 1:15 000, samakõrgusjoonte vahe 5m.

Osavõtjad
Tulenevalt eriolukorra reeglitele saab meeskonna moodustada üksi, kahekesi või ühest perekonnast osalejad.
Rada võib läbida jalgsi või rattaga. Liikumisvahend palume kirjutada meeskonna nime järele JALA või RATAS.

Osavõtutasud
Osavõtutasu on €15 per meeskond/ehk üks nutitelefon/. Osavõtutasu sisaldub nutirogainile registreerimine, rajakoodid (saadetakse emailiga), võistluskaart (stardis postkastis) ja ajavõtt rakendusega LOQUIZ.

360 KRAADI e-poes on võimalik tasuda MASTER, VISA, AMERICAN EXPRESSI krediitkaartidega või PAYPALiga.
Sport-ID jaoks arve sooviga palume kirjutada info@wilderness.ee

Tulemus
Kõigist osalenutest moodustub osaluste tabel kogutud punktisumma järgi. Võrdste punktide korral saab parema koha väiksema koguajaga lõpetanud meeskond.

Märkesüsteem
Virtuaalsete kontrollpunktide märked sooritatakse nutitelefoniga rakenduses LOQUIZ.

Reeglid

1. Osaleja eesmärk on jalgsi või rattaga liikudes kontrollaja jooksul maksimaalse punktisumma kogumine maastikul paiknevate virtuaalsete kontrollpunktide (vKP) läbimisest.
2. Maastikul on 40 vKP-d, mille väärtus on keerukusest-kaugusest sõltuvalt erinev – vahemikus 20…59 punkti ja vastab vKP tunnusnumbri kümnelisele kohale.
3. Läbitavate KP-de arv, valik ja läbimise järjekord on iga osaleja poolt vabalt valitav (valikorienteerumine).
4. Kaardil punase viirutusega märgitud keelualadesse ja samblarohelisega märgitud õuealadele ja hoovidesse sisenemine on keelatud! Palun austage teiste inimeste privaatsust.

Ohud
Linnatänavad on avatud liikluseks. Kõik osalejad on kohustatud järgima liiklusseaduse nõudeid (sh keelav foorituli jne)!

Korraldaja
Estonian Adventure Racing Team MTÜ ja seiklusfirma 360 KRAADI.
Kontakt email: info@wilderness.ee, telefon +372 529 4233
Rajameister Timmo Tammemäe
Tehnilised küsimused (LOQUIZ, registreerumine, ajavõtt), telefon +372 566 32979 (E-R 10-17) või info@360.ee

Loodus liikujaid aitab varustusega

Top