Loading
info@wilderness.ee+372 529 4233Find

>> TULEMUSED 8KM <<

>> TULEMUSED SEIKLUSMATK <<

Tallinn City Trail Night Edition on ainulaadne jooksusündmus Eestis, kuna jooks toimub suures osas valgustuseta pimedatel metsaradadel. Lambivalgel jooks pimedal metsamaastikul on põnev ja adrenaliinirohke!

VÕISTLUSRADA
on 8 km pikk ja kulgeb Nõmme-Mustamäe maastikukaitsealal. Täpne rajakaart avaldatakse 1 nädal enne jooksu. NB! jooks toimub pärast päikeseloojangut ja suures osas valgustamata metsaradadel, mis tähendab, et igal osalejal on raja läbimiseks vajalik hea valgustugevusega pea- või taskulamp! Lisaks võistlusrajale on võimalik osaleda 4km KIT Club pere-seiklusmatkal, mille info leiad SIIT! http://kitclub.ee/seiklus/

STARDI- ja FINIŠIPAIK
Nõmme Spordikeskuses, Külmaallika 15a, Tallinn

AJAKAVA
Reede 31.08.2018
19:30 Algab võistlusmaterjalide jagamine võistluskeskuses.
20.26 Päikeseloojang
20.55 Rajameistri briifing raja kohta stardijoonel
21:00 põhijooksu TALLINN CITY TRAIL Night Edition 8 KM start
21:05 KIT Club pere-seiklusmatka ca 4 KM start
21:30 Eeldatav 8 KM jooksu võitja finiš
22.15 Autasustamine.
23.00 Finiši sulgemine.
23.30 Võistluskeskuse sulgemine.

KOHUSTUSLIK VARUSTUS IGAL OSALEJAL
Jooksmiseks piisava valgustugevusega pea- või taskulamp, et tagada ohutu liikumine pimedatel metsaradadel ja näha helkurtähistust.

REGISTREERIMINE
Jooksule eelregistreerimine internetis http://register.sk100.ee kaudu on võimalik kuni 29. augustini 2018.a. Eelregistreerumine maksab 12 eur. Võistluspäeval 15 EUR.

KIT Club pere-seiklusmatka eelregistreerimine toimub kodulehe http://kitclub.ee/seiklus/ kaudu.
Matkale eelregistreerimine internetis on võimalik kuni 29. august 2018 ja maksab 10 EUR ühe kuni 2 liikmelise võistkonna kohta. Iga lisanduv täiskasvanud võistkonna liige 5 eur ja alaealine 3 eur. Registreerimine võistluspäeval võistluskeskuses on 5 EUR võistkonna kohta kallim, kui eelregistreerumine.

Registreerimistasu sisaldab rajatähistust, ajavõttu, jooki joogipunktis ja finišis, suupisteid finišis, tasuta fotosid võistlusest, auhindu võistlusklasside parimatele.
Registreerumisega kinnitab võistleja, et ta on raja läbimiseks piisavalt heas füüsilises vormis, tal ei ole terviseprobleeme ning ta osaleb võistlusel omal vastutusel, esitamata korraldajale mingeid pretensioone rajal ilmnevate terviserikete või saadavate vigastuste osas. Kõik osalejad peavad arvestama, et konarlikel radadel pimeduses jooksmisega kaasneb oht ennast vigastada. Vigastuste vältimiseks tuleb valida ohutu tempo!

Registreerumistasuga toetad Estonian ACE Adventure Team ettevalmistust ja osalemist seiklusspordi MMil Reunioni saarel novembris 2018.

NB! KUI OLED OTSUSTANUD OSALEDA TALLINN CITY TRAIL NIGHT EDITION VÕISTLUSRAJAL LOE PALUN LÄBI PÕHJALIK VÕISTLUSEL OSALEJA JUHEND,  MILLE LEIAD SIIT! 

KIT CLUB Pere-seiklusmatka täiendav info: http://kitclub.ee/seiklus/
KIT Clubist saab pealampe eelbroneeringu alusel laenutada rendihinnaga 1 eur/tk. Lambi reserveerimiseks kirjuta: info@kitclub.ee

Auhinnalaua katab Deimex Sport esinduskauplus Peterburi tee 2F, Tallinn

>> Info in ENGLISH <<


TULEMUSED 2017 8km

TULEMUSED 2017 4km seiklusmatk

Võistlusinfo 2017

Top