Loading
info@wilderness.ee+372 529 4233Find

Reedel, 2.septembri õhtul toimub Pirita rannas öine maastikujooks!

Põlevate silmade öö maastikujooks (varem tuntud ka kui Tallinn City Trail Night Edition) on ainulaadne jooksusündmus Eestis, kuna jooks toimub pärast päikeseloojangut suures osas valgustuseta pimedatel radadel. Raja läbimiseks ja tähistuse nägemiseks on vaja personaalset valgusallikat, soovituslikult pealampi! Lambivalgel jooks pimedal maastikul on põnev ja adrenaliinirohke!

Võistlusrada on 5 km pikk ja kulgeb Pirita rannas ja selle läheduses metsaradadel ning pargiteedel. Põhiliseks rajatähistuseks on kaks kõrvuti helkurtäppi, mis pimedas lambiga valgustades paistavad kui põlevad loomasilmad! Lisaks “silmadele” suunavad jooksjaid ka suunaviidad.

Võistlusrada on 5km pikk.

Stardi ja finišipaik: Tallinnas, Pirita rannas

Ajakava:
19:00 Algab võistlusmaterjalide jagamine
20.20 Päikese loojang
21.00 Maastikujooksu start
21.45 Maastikujooksu autasustamine

Osalejad: tegemist on individuaalse spordiüritusega piiramata territooriumil vabas õhus, mis on avatud kõigile tervetele spordisõpradele.

Ajavõtusüsteem: Jooksul toimub elektrooniline ajavõtt võistlusnumbriga.

NB! Lamp! Kuna üritus toimub pärast päikeseloojangut on jooksu edukaks läbimiseks vajalik pea- või taskulamp!

Riietus & jalanõud: Osalejad peavad valima ilmale ja enda füüsilistele võimetele vastava riietuse ja jalanõud. Tähelepanu! Rada kulgeb lisaks valgustatud pargiteedele ka kitsastel, libedatel ja konarlikel radadel!

Tulemused ja autasustamine: Maastikujooksul autasustatakse meeste ja naiste parimat. Kõigi osalejate vahel loositakse välja ka loosiauhindu.

Osavõtutasu maastikujooksul on 12 eur registreerides hiljemalt 30. augustil. Hiljem ja võistluspäeval kohapeal registreerimisel 15 eur. Osavõtu tasu sisaldab võistlusraja tähistust, elektroonilist ajavõttu, toitlustust, fotosid võistlusest.

Registreerimine: avatakse varsti

Registreerumisega kinnitab võistleja, et ta on raja läbimiseks piisavalt heas füüsilises vormis, tal ei ole terviseprobleeme ning ta osaleb võistlusel omal vastutusel, esitamata korraldajale mingeid pretensioone rajal ilmnevate terviserikete või saadavate vigastuste osas. Kõik osalejad peavad arvestama, et konarlikel radadel pimeduses jooksmisega kaasneb oht ennast vigastada. Vigastuste vältimiseks tuleb valida ohutu tempo!

Osalemisega toetad Estonian ACE Adventure Team ettevalmistust ja osalemist seiklusspordi MMil 2022.
Võistlust toetab:


Seiklusmatka tulemused 2021
Jooksu tulemused 8km ja 4km 2021

TULEMUSED 2019

TULEMUSED PERE-SEIKLUSMATK 2019

TULEMUSED 8KM 2018

TULEMUSED SEIKLUSMATK 2018

TULEMUSED 2017 8km
TULEMUSED 2017 4km seiklusmatk

Top