Loading
info@wilderness.ee+372 529 4233Find

TULEMUSED

ETAPIAJAD

JÄÄ-ÖÖ-O on pimeduses uisu-orienteerumine. Toimub teisipäeva õhtul Jüri lähedal Vaskjala veehoidlal ja Pirita jõel. Osaleda saab päevaku formaadis vaba stardiga alates 18.00 või ühisstardiga võistlussõidus kell 19.00.
Liigendatud kalda ja saartega veehoidla ja harujõgedega Pirita jõgi pakub põnevat orienteerumist ja kiiret uisusõitu, ühisstart lisab vürtsi. Jää on ca 85% ideaalselt sile ja selle paksus on igal pool, kuhu seniste vaatlusretkede käigus jõutud 7+cm. Kalda lähedal ja kõrkjastikus esineb krobelisemaid kohti. Ilmaennustuse kohaselt sulab täna sadanud lumi öise vihmasaju ja homsete plusskraadidega ja jää saab olema vesine ja väga kiire!

Kogunemise koht: Ujula tee 25, Vaskjala veehoidla ujumisrand, https://goo.gl/maps/DSCq7UZqNo22

2 suundorienteerumise rada – LIHTNE 5 KM ja PÕHIRADA 10 KM. Raja läbimiseks uiske jalast võtma ei pea.
Start avatud matkasõiduks 18.00-18.50. Ühisstardist võistlussõit põhirajal kell 19.00. Võistlusklassid M ja N. Kõik raja läbinud (nii võistlus- kui matkasõit) kantakse ühte protokolli.
Märkesüsteem SI (AIR) – (AIR pulgaga saab läbida punkte peatumata)!!! Kasutada saab ka tavalist SI pulka, mis tuleb pista jaama auku.
Osavõtutasu eelregistreerimisel 7 EUR (sisaldab kaarti, rada, vorsti ja sooja jooki finišis). SI-Air rent 1 eur (jagub 25 esimesele soovijale). Kohapeal registreerumisel 10 eur (ei viitsi külmas õiendada vahetusrahade ja numbrite toksimisega, pange varem kirja!). Eelregistreerimine kuni teisipäev 04. detsember 2018 kell 14.00!

Pimedas vajalik PEALAMP ja lootusetu eksimise vältimiseks kompass. Kuigi jää on raja ulatuses testitud ja piisavalt paks on kohustuslik kasutada turvavarustust (jäänaasklid, veekindlalt pakitud telefon, kartlikel ka päästevest). Väga soovituslik ka KIIVER… Iga jääle mineja vastutab enda ellu ja terveks jäämise eest ise!

Kui on uisutada soovijaid, kes ei oska või ei taha orienteeruda – kõik on oodatud, olud on suurepärased! Kui ei ole uiske võib rada läbida ka jalgsi – naastadega orienteerumisjalatsitega saab jääl muretult liikuda. Ka jalgsi sellisel maastikul liikumine on põnev!

Top