Loading
info@wilderness.ee+372 529 4233Find

TULEMUSED

ETAPIAJAD

Öine (pimeduses) (ühisstardist) uisu-orienteerumine Raku järvel ja tiikidel. Liigendatud kalda ja saartega järv pakub põnevat ja kiiret orienteerumist, ühisstart lisab vürtsi. Jää on sile ja selle paksus on igal pool 10+cm. Esineb külmunud lume/jää vaalusid, mis on võimalik hooga ületada.

Kogunemise koht: Karuse tn, Raku järve kirdenurk (sissepääs Karuse tänavale Viljandi mnt-lt, GPS: 59.370589, 24.748306)

2 suundorienteerumise rada – LIHTNE 5 KM ja PÕHIRADA 11 KM. Linnulennult… Raja läbimiseks tuleb vähemalt paar korda lühikeseks maismaa ületuseks uisud jalast võtta või kõndida uiskudega läbi kõrkjate/metsa.
Start avatud matkasõiduks 17.30-18.50. Ühisstardist võistlussõit kell 19.00. Võistlusklassid M ja N. Kõik raja läbinud (nii võistlus- kui matkasõit) kantakse ühte protokolli.
Märkesüsteem SI (AIR) – (AIR pulgaga saab läbida punkte peatumata)!!! Kasutada saab ka tavalist SI pulka, mis tuleb pista auku.
Osavõtutasu eelregistreerimisel 7 EUR (sisaldab kaarti, rada, vorsti ja sooja jooki finišis). SI-Air rent 1 eur (jagub 25 esimesele soovijale). Kohapeal registreerumisel 10 eur (ei viitsi külmas õiendada vahetusrahade ja numbrite toksimisega, pange varem kirja!). Eelregistreerimine kuni 17. jaanuar kell 12.00!

Eelregistreerimine: http://register.sk100.ee/Register?eventId=1067

Pimedas vajalik PEALAMP ja lootusetu eksimise vältimiseks kompass. Kuigi jää on paks ja vesi madal on kohustuslik kasutada turvavarustust (jäänaasklid, veekindlalt pakitud telefon). Väga soovituslik ka KIIVER… Iga jääle mineja vastutab enda ellu ja terveks jäämise eest ise.

Kui on uisutada soovijaid, kes ei oska või ei taha orienteeruda – kõik on oodatud, olud on suurepärased! Kui ei ole uiske võib rada läbida ka jalgsi – naastadega orienteerumisjalatsitega saab jääl muretult liikuda. Ka jalgsi sellisel maastikul liikumine on põnev!

Top