Loading
info@wilderness.ee+372 529 4233Find

on matka- ja treeningüritus, mille käigus on võimalik läbida Eesti matkaradade klassikaks olev ca 30 km Liiapeksi – Aegviidu matkadistants kevad-talvistes oludes jalgsi või suuskadega! Kangematel matkasellidel on võimalus veel 4 km pikemaks matkaks koos Viru Raba ületusega. Üldjoontes järgib rada Eesti Maastiku Maratoni rada, kuid ei ole spetsiaalselt tähistatud. Rada on tähistatud RMK püsitähistusega, v.a. kohtades, kus see ei ühti RMK rajaga. Seal tuleb jälgida kaarti või GPSi. Osalejatele jagatakse kaart ja GPX fail.

>>GPX faili saab alla laadida siit<<

>>Teekond Google Maps kaardil<<

>>Live GPS<<

Rada võib olla märg, jäine, lumine, külm jne. Laudteed võivad olla jääs, soovitatud on naastudega jalanõud. Suusarada ei ole varem spetsiaalselt ette valmistatud, kuid rada lükkab kogenud tugev matkasuuskadega matkasell! Kõrvemaa keskuse suusaradade jalgsi kõndides rikkumine keelatud, palume liikuda raja ääres või autoteed mööda.

AJAKAVA
Laupäev 9. märts 2019
9:30 kogunemine transpordiks Tallinnas Ülemistel Deimex Sport poe juures või Aegviidu raudteejaama parklas
9.40 Eribusside väljasõit
10.30 Bussid saabuvad matka alguspunkti. Matk algab Liiapeksist (30km) või Kalmeojalt (34km)
11:30 Avatud tee ja suupiste punkt ca poolel rajal
13:00-18.00 Avatud klassikaline leilisaun ja söömine finišipaigas Aegviidus
http://www.aegviidujaam.eu/saun (osalejate arvust sõltuvalt võib muutuda Aegviidu spordihooneks)
Lahkumine Aegviidust omal äranägemisel rongi või autoga
www.elron.ee

KOHUSTUSLIK VARUSTUS IGAL OSALEJAL
Jooksmiseks/matkamiseks sobilik varustus vastavalt ilma ja rajaoludele. Piisav jook, söök. Pea- või taskulamp rahulikult kulgejaile. Täpsemad varustuse soovitused matka nädalal!

AJAVÕTT JA TULEMUSED
Eelkõige on tegemist mõnusa loodus-matka ja treeningüritusega. Kes soovivad ajavõttu ja kohta protokollis võivad ennast lisatasu eest alates 25. veebruar registreerida Suunto Virtuaaljooksule Marathon100 lehel, kus saavad olema spetsiaalselt kaks matkadistantsi (30&34km) valikus.

REGISTREERIMINE
Matkale eelregistreerimine internetis http://register.sk100.ee kaudu kuni 6. märts 2019.a. Eelregistreerumine maksab 25 eur kuni 4. märtsi kella 15.00ni. Sealt edasi 30 eur. Alates 6. märtsist ainult kokkuleppel korraldajaga 5246894 / info@wilderness.ee
Korraldaja tagab registreerimistasu eest osaleja transpordi stardipaika, varustusekoti transpordi finišisse, suupistepunkti poolel rajal, mälestusdiplomi, sauna ja supi finišis.
Palume võimalikult varakult osalemisest teada anda, kuna see kergendab transpordi, toitlustuse jmt planeerimist!

Registreerumistasuga toetad Estonian ACE Adventure Team ettevalmistust ja osalemist rahvusvahelistel seiklusspordi ekspeditsioonvõistlustel, AITÄH!

Top