Loading
info@wilderness.ee+372 529 4233Find

>>> REGISTREERIMINE TALVEMATKALE!

on matka- ja treeningüritus, mille käigus on võimalik läbida Eesti matkaradade klassikaks olev ca 30 km Liiapeksi – Aegviidu matkadistants kevad-talvistes oludes jalgsi või suuski kandes! Kangematel matkasellidel on võimalus veel 4 km pikemaks matkaks koos Viru Raba ületusega. Üldjoontes järgib rada Eesti Maastiku Maratoni rada, kuid ei ole spetsiaalselt tähistatud. Rada on tähistatud RMK püsitähistusega, v.a. kohtades, kus see ei ühti RMK rajaga. Seal tuleb jälgida kaarti või GPSi. Osalejatele jagatakse kaart ja GPX fail.

Rada: www.plotaroute.com/route/768879 (saab alla laadida ka GPX faili)
Eksimist ei maksa karta, moodustuvad grupid, kus kogenud navigaatorid teed näitavad!

>>Teekond Google Maps kaardil<<

Rada võib olla märg, porine, võibolla ka jäine ja lumine, külm jne. Kui need peaks tekkima, siis Kõrvemaa keskuse suusaradade jalgsi kõndides rikkumine keelatud, palume liikuda raja ääres või autoteed mööda.

AJAKAVA
Laupäev 2. märts 2024
9:30 kogunemine transpordiks Tallinnas Ülemiste keskuse rongipeatuse poolses nurgas või Aegviidu raudteejaama parklas
9.40 Eribusside väljasõit
10.30 Bussid saabuvad matka alguspunkti. Matk algab Liiapeksist (30km) või Kalmeojalt (34km)
11:30 Avatud tee ja suupiste punkt ca poolel rajal Jussi Nõmmel
13:00-17.00 Avatud saun ja söömine finišipaigas Aegviidus
Lahkumine Aegviidust omal äranägemisel rongi või autoga
www.elron.ee

KOHUSTUSLIK VARUSTUS IGAL OSALEJAL
Jooksmiseks/matkamiseks sobilik varustus vastavalt ilma ja rajaoludele. Piisav jook, söök. Pea- või taskulamp rahulikult kulgejaile. Täpsemad varustuse soovitused matka nädalal!

AJAVÕTT JA TULEMUSED
Eelkõige on tegemist mõnusa loodus-matka ja treeningüritusega. Aega võid võtta oma kellaga ja lisada tulemuse ise andmebaasi.

REGISTREERIMINE
Matkale eelregistreerimine internetis https://eventor.ee/talvematk kaudu kuni 28. veebruar 2024.a. Eelregistreerumine maksab 25 eur kuni 16. veebruarini. Sealt edasi 30 eur. Alates 29. veebruarist ainult kokkuleppel korraldajaga 5246894 / info@wilderness.ee
Korraldaja tagab registreerimistasu eest osaleja transpordi stardipaika, varustusekoti transpordi finišisse, suupistepunkti poolel rajal, mälestusdiplomi, sauna ja supi finišis.
Palume võimalikult varakult osalemisest teada anda, kuna see kergendab transpordi, toitlustuse jmt planeerimist!

Registreerumistasuga toetad Estonian ACE Adventure Team ettevalmistust ja osalemist rahvusvahelistel seiklusspordi ekspeditsioonvõistlustel, AITÄH!

>> PILDID 2020 <<

Top