Loading
info@wilderness.ee+372 529 4233Find

2019 EESTI MAASTIKU MARATONI 25K MATKARAJA LÜHIINFO

Eesti Maastiku Maratonist võistluspinge vabalt osa saamiseks on huvilistel võimalik osaleda üritusel läbides osa maratonirajast matka vormis. MATKARADA, mis ühtib võistlusrajaga alates 19ndast kilomeetrist on ca 25,5 km pikk ja kulgeb Põhja-Kõrvemaa looduskaitsealal Järvi Järvede juurest läbi Suursoo, Jussi nõmme ja metsade Aegviitu. Rada on 95% looduslikul pinnasel ja on spetsiaalselt selleks ürituseks tähistatud. Rajal on mitmeid tõuse (kokku ca 300m) ja soiseid lõike. Matkarada võib läbida nii joostes kui kõndides, s.h. kepikõnnis. Matkajatel võetakse aega, tagatakse teenindus toidupunktides ja finišis.

STARDIPAIK
RMK Järvi Pikkjärve telkimisala (GPS 59.430194, 25.682194)

STARTI JÕUDMINE
Matkaraja starti on finišist maanteed mööda üle 60km. Iga osaleja peab starti jõudmiseks valima registreerimisel ühe kolmest võimalusest – 1) Eribuss starti Tallinnast; 2) Eribuss starti Aegviidu võistluskeskusest; 3) isiklik transport. Transport on osalejatel stardimaksu sees.
Korraldaja transpordib iga osaleja kohta ühe koti stardialast finishisse.
PÄRAST MATKA PUUDUB ORGANISEERITUD TRANSPORT FINIŠIST STARTI!

FINIŠIPAIK
Aegviidu kool, Pärna tn 1, Aegviidu. Finišis saavad kõik osalejad lõpetajameene, süüa, juua ja pesta. Avatud on saun.
Tallinnast eribussiga starti tulnud saavad finišist tagasi Tallinnasse Elroni elektrirongiga.

AJAKAVA
9:00 Algab materjalide jagamine võistluskeskuses Aegviidus.
9:40 Eribussid lahkuvad Tallinnast starti, Ülemiste raudteepeatuse põhjaküljelt (Peterburi tee poolt)
9:40 Eribussid lahkuvad võistluskeskusest Aegviidust starti.
10.15 Algab materjalide jagamine stardialas Järvi järvedel.
10.40 Bussid saabuvad stardialasse Järvil.
10.55 Viimane korraldaja briifing raja kohta stardijoonel
11.00 Matkaraja start Järvi Pärnjärve RMK Telkimisala. Start kahes laines 5 min tagant.
18:45 Finiš suletakse

KOHUSTUSLIK VARUSTUS IGAL OSALEJAL
Mobiiltelefon; rajakaart; joogipudel, joogikott või tops; energiarikas toit; halbade ilmastikuolude korral (alla 10c temperatuur, tuul, vihm, lumi vmt) tuule/veekindel kilekas/jakk
Joogipunktides ei ole ühekordseid joogitopse vaid on kopsikud joogi enda pudelisse või joogikotti valamiseks ja mõned joogitopsid ühiskasutuseks.

ISIKLIK VASTUTUS
Kõik osalejad peavad arvestama asjaoluga, et katkestamine ei ole võimalik v.a. kriitiline meditsiiniline hädaolukord. Eriti raja Põhja-Kõrvemaa osas on tegemist eraldatud kõnnumaaga, kuhu puudub mootortranspordi juurdepääs.

REGISTREERIMINE
Eelregistreerimine internetis http://register.sk100.ee kaudu on võimalik kuni 9. oktoobrini 2019.a. Registreerumine maksab 30 EUR kuni 31. märts 2019; 35 EUR 1. aprillist kuni 30. septembrini 2019; 40 EUR 1. oktoobrist kuni 9. oktoobrini 2019. Alates 10. oktoobrist ja võistluspäeval stardialas maksab registreerumine 50 EUR.
Alaealise osalustasu on -20% kasutades registreerumisel koodi TULEVIK.

NB!
KUI OLED OTSUSTANUD OSALEDA EESTI MAASTIKU MARATONI MATKARAJAL LOE PALUN LÄBI PÕHJALIK MATKAL OSALEJA JUHEND, MILLE LEIAD SIIT varsti!

Top