Loading
info@wilderness.ee+372 529 4233Find

Järgmine Eesti Maastiku Maraton toimub 11. oktoober 2020

Tõeline maastiku maraton, mille rada viib Sind läbi Eesti kaunite ja puutumatute metsade ja rabamaastiku. Samavõrra, kui jooksuvõistlus, on see ka ekspeditsioon läbi Eestimaa suurima asustamata kõnnumaa. Rada algab Lahemaa Rahvuspargist ja lõpeb Kõrvemaa Maastikukaitseala keskuses Aegviidus. See jooks ei ole kartlikele. Katkestamine ei ole võimalik. Kord stardijoonel, pead maksku mis maksab jõudma omal jõul finishini. Tasuks on kõige erilisem saavutus ja mälestused, mida Eesti loodus pakkuda võib.

Maastiku maratoni rada kulgeb valdavalt kitsastel metsaradadel ja pinnasteedel, kuid esineb ka ebatasaseid ja alustaimestikuga lõike, mis panevad vaimu tõsiselt proovile. Raja kergeimad ja ühed ilusaimad lõigud on Viru Raba ja Kõnnu Suursood läbivad laudteed. Kõrgustevahed ei ole Eestile kohaselt suured ja need moodustuvad põhiliselt järsuservaliste jõeorgude ja ooside ületamisest. Rada on tähistatud lintide, noolte ja RMK matkaraja tähistega. Kõik osalejad saavad alla laadida raja GPS andmed. Rada on avatud 7,5 tundi, mis tähendab, et seda võib läbida ka hoogsa matkana.

Kes ei söanda veel ette võtta tervet 42+ km distantsi, kuid soovivad siiski Maastiku Maratoni kogeda võivad osaleda ca. 25 km pikkusel matkarajal Järvi järvedelt läbi Kõnnu Suursoo raba ja Kõrvemaa metsade Aegviitu.

>> Tulemused <<

>> PILDIGALERII <<

>> EESTI MAASTIKU MARATON 42+K VÕISTLUSINFO <<

>> Visuaalne juhend – mis ootab osalejaid ees võistluspäeval! <<

>> EESTI MAASTIKU MARATON 25K MATKARAJA INFO <<

NB! Võistluse korraldajad, tiim Estonian ACE Adventure / La Sportiva, viibib vahemikus 10.-20.september seiklusspordi võistlusrajal – sellest tulenevalt vahepeal edastatud e-kirjadele vastame esimesel võimalusel.

42+K võistlusrada Google kaardilingilt
42+K võistlusrada Plotaroute keskkonnas
42+K võistlusraja GPX fail

25K matkarada Google kaardilingilt
25K matkarada Plotaroute keskkonnas
25K matkaraja GPX fail

Võistluse peasponsor:

Võistluskeskuse joonis:

Parkimine 42+K stardis

Busside väljumiskoht Tallinnas Ülemistelt (Ülemiste keskuse eest)

Matkaraja 25+K start

Matkaraja 25+K stardiskeem

Eelmiste aastate videod:TULEMUSED 2018
GPS järelvaatamine 2018

42+K TULEMUSED 2017
24K TULEMUSED 2017

PILDID 2017

TULEMUSED 2016 
PILDID 2016

Top